Google Wifi

Haberleşme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 69.5 MB
  • Version 2.9.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Google
Google Wifi mobil uygulamasını IOS cihazınıza indirerek ev internetinizi çok daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

IOS işletim sistemine sahip akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize indireceğiniz Google Wifi mobil uygulaması sayesinde evinizde kullandığınız interneti çok daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Akıllı cep telefonunuz internetinizi çok daha verimli bir hale getirmek amacıyla bir dünya devi olan Google şirketi tarafından tasarlanmıştır. 

Google Wifi mobil uygulaması, Google Wifi puanlarınızı veya OnHub'ınızı doğrudan mobil cihazınızdan ayarlayıp kontrol etmenizi sağlayarak çok daha verimli bir  internet kullanımına kavuşmanızı sağlıyor. Ağınızı kontrol etmenizi sağlayacak olan bu muhteşem uygulama ile Wi-Fi parolanızı kolayca paylaşın, hangi cihazların çevrimiçi olduğunu görün, daha iyi performans için onlara öncelik verin veya Wi-Fi'yi çocuk cihazlarında duraklatın. 

Google Wifi sisteminizi veya OnHub'ınızı birkaç dakika içinde ayarlayarak ağınızı kontrol altında tutun. En çok önem verdiği zaman bir cihazı daha hızlı olmak için önceliklendirebilirsiniz. Eve gelen misafirleriniz için ayrı bir ağ oluşturarak onların da özgürce ev internetinizden kullanmasına imkan sağlayabilirsiniz. Her içerikten ücretsiz olarak yararlanmak için Google Wifi uygulamasına sahip olun. 

 
Google Wifi indir
DİĞER SÜRÜMLER